15" MALE CLASS Thurs March 5th
Judges: Carl Bulger, Jaron Kennnedy
Class Of 43
1st Place: M-R Beagles Tail Busting Buster Handler: Victor Lacks
2nd Place: Harris's TKO Handler: Robert Harris
3rd Place: County Line Jacks Getting Paper Handler: Brad Wilcox
4th Place: Sunnyside Jack the Flash Handler: Brad Wilcox
NBQ: Burns Foxy Sailing Zip Handler: Victor Lacks
13" MALE CLASS Friday March 6th
Judges: Barry Clapper, Dwayne Davis
Class of 15
1st Place: Kings Kinsale Gunsmoke Handler: Johnny King
2nd Place: Heavens RNR Cueball Blue Handler: Heaven Keener
3rd Place: A&J Music Man Handler: Ron Dillard
4th Place: Kings Kinsale Chester Handler: Johnny King
NBQ: Bruingtons Little Starbuck Handler: Luke Parry
13" FEMALE CLASS Sat March 7th
Judges: Jimmy Clark, Colin O'drain
Class Of 34
1st Place: J&J's Run-N-Gun Rita Handler: Travis Medlin
2nd Place: Ghees Hardluck Little Angel Handler: Jimmy Hall
3rd Place: Bush Shaker Bella Handler: Dustin Burroughs
4th Place: Hillcrest Right Stuff Tara Handler: Dustin Burroughs
NBQ: Williams Run Um Hot Talking Smack Handler: Luke Parry
15" FEMALE CLASS Sun March 8th
Judges: J.D. Squire, Dan Kindler
Class of 34
1st Place: Goodwater Dumb Dumb Handler: Greg Berkshire
2nd Place: Star R Drusilla Handler: Greg Berkshire
3rd Place: Hilljacks Black Boogie Handler: Ricky Coleman
4th Place: Hillcrest Pearl Jam Handler: Gary Corbitt
NBQ: Willis Branch Sugar Bear Handler: Ricky Coleman
Judges: Carl Bulger, Jaron Kennnedy
Class Of 43
1st Place: M-R Beagles Tail Busting Buster Handler: Victor Lacks
2nd Place: Harris's TKO Handler: Robert Harris
3rd Place: County Line Jacks Getting Paper Handler: Brad Wilcox
4th Place: Sunnyside Jack the Flash Handler: Brad Wilcox
NBQ: Burns Foxy Sailing Zip Handler: Victor Lacks
13" MALE CLASS Friday March 6th
Judges: Barry Clapper, Dwayne Davis
Class of 15
1st Place: Kings Kinsale Gunsmoke Handler: Johnny King
2nd Place: Heavens RNR Cueball Blue Handler: Heaven Keener
3rd Place: A&J Music Man Handler: Ron Dillard
4th Place: Kings Kinsale Chester Handler: Johnny King
NBQ: Bruingtons Little Starbuck Handler: Luke Parry
13" FEMALE CLASS Sat March 7th
Judges: Jimmy Clark, Colin O'drain
Class Of 34
1st Place: J&J's Run-N-Gun Rita Handler: Travis Medlin
2nd Place: Ghees Hardluck Little Angel Handler: Jimmy Hall
3rd Place: Bush Shaker Bella Handler: Dustin Burroughs
4th Place: Hillcrest Right Stuff Tara Handler: Dustin Burroughs
NBQ: Williams Run Um Hot Talking Smack Handler: Luke Parry
15" FEMALE CLASS Sun March 8th
Judges: J.D. Squire, Dan Kindler
Class of 34
1st Place: Goodwater Dumb Dumb Handler: Greg Berkshire
2nd Place: Star R Drusilla Handler: Greg Berkshire
3rd Place: Hilljacks Black Boogie Handler: Ricky Coleman
4th Place: Hillcrest Pearl Jam Handler: Gary Corbitt
NBQ: Willis Branch Sugar Bear Handler: Ricky Coleman